Cultuur en evenementen

OCMW-collecties te gast: Hospitaalmuseum N. Dame la Rose, Lessines

Op de agenda voor Brugge tot zondag, 2/2/2014:

Brugge, woensdag 30/10/2013. Vlaanderen telt verschillende kunstcollecties die eigendom zijn van het OCMW. Het Brugse Sint-Janshospitaal is echter het enige museum dat OCMW-collecties beheert en ontsluit n dat bovendien op landelijk niveau is erkend.

Sint-Janshospitaal
Mariastraat 38 .
Brugge
Dagelijks open van 9u30 tot 17u (ma gesloten)

Org: Musea Brugge .

(FN-Meegedeeld- Brugge Plus)

Meer op www.museabrugge.be
Meer van evenementen in onze Agenda!

Meer over Tentoonstelling    Evenementen    
afdrukken Afdrukvriendelijke versie

Reageer via Facebook of twitter

Tweet

Vandaag

Brugge:
Poezie van en met Delphine lecomte
WWI Remembrance Viering
platenbeurs en metal markt
Concert Giant Giant Sand
Brugse bioscopen:
 Blood ties 19:45
 Blood ties 17:00 19:45 22:30
 De Smurfen 2 14:30
 Gabrielle 17:00
 Gravity 14:30 17:00 20:00(3D) 20:15 22:30
 Grown ups 2 20:00 22:30
 Het vonnis 14:15 17:00 19:45 20:00 22:30
 Het vonnis 19:45
 La vie d'Adle 16:00
 Malavita  17:00 20:00 22:30
 Manneke Maan 14:15
 Night train to lisbon 17:00
 Planes 14:30
 Planes 14:15
 Prisoners 22:15
 Sinterklaas en de Pietenschool  14:30 16:30
 Thor: The Dark World 22u30
 Turbo 14:30 17:30 20:00 22:30
 Turbo 14:15
Regiovoetbal
Eerste Klasse: Jupiler Pro League
Club Brugge KV. - K.SC.Lokeren O.Vl. om 18:00u
KV.RS.Waasland-SK.Beveren - Cercle Brugge K.SV. om 20:30u
Derde klasse A
K.Olsa Brakel - Torhout 1992 KM. om 15:00u
Eerste Provinciale
VG Oostende - K. WS Adinkerke om 15:00u
R. Knokke FC - K. SV Rumbeke om 15:00u
Tweede Provinciale A
S.V.D. Kortemark - K. Sp. Club Blankenberge om 15:00u
FC Veldegem - E. Brugge om 14:30u
SK Torhout - K. FC Heist om 14:30u
VV Westkapelle - K. SV Veurne om 14:30u
K. E. De Haan - K. WS Oudenburg om 15:00u
K. FC Varsenare - SK Spermalie-Middelkerke om 15:00u
K. SV Koekelare - K. Exc. Zedelgem om 15:00u
Derde Provinciale A
K. VV Aartrijke - K. SK Wenduine om 14:30u
K. SV Bredene - SV Loppem om 14:30u
K. SK Steenbrugge - K. SV Nieuwpoort om 14:30u
HO Oedelem - K.V.C.S.V. Oostkamp om 14:30u