Voetbal

Kalender en uitslagen Z. Zeebrugge
Vierde Provinciale B

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
31/08/2014Z. Zeebrugge - VK Zerkegem2-2
06/09/2014VK Dudzele - Z. Zeebrugge2-2
21/09/2014Eskavee Zwevezele - Z. Zeebrugge0-4
28/09/2014Z. Zeebrugge - GL Ruiselede2-1
05/10/2014K. VV Aartrijke - Z. Zeebrugge2-4
12/10/2014NSVD Handzame - Z. Zeebrugge0-1
19/10/2014Z. Zeebrugge - Jong Male3-0
26/10/2014WS Zarren - Z. Zeebrugge4-1
09/11/2014K. Dosko Sint-Kruis - Z. Zeebrugge1-2
16/11/2014Z. Zeebrugge - FC Doomkerke0-1
23/11/2014K.FC Lichtervelde - Z. Zeebrugge1-1
30/11/2014Z. Zeebrugge - K. FC Sint-Joris Sp.1-0
07/12/2014SKD Hertsberge - Z. Zeebrugge3-0
14/12/2014VK Zerkegem - Z. Zeebrugge0-2
21/12/2014Z. Zeebrugge - VK Dudzele2-0
18/01/2015Z. Zeebrugge - Eskavee Zwevezele2-0
25/01/2015GL Ruiselede - Z. Zeebrugge8-2
01/02/2015Z. Zeebrugge - K. VV Aartrijke3-2
08/02/2015Z. Zeebrugge - NSVD HandzameNog Niet Verwerkt
15/02/2015Jong Male - Z. ZeebruggeNog Niet Verwerkt
22/02/2015Z. Zeebrugge - WS ZarrenNog Niet Verwerkt
15/03/2015Z. Zeebrugge - K. Dosko Sint-KruisNog Niet Verwerkt
22/03/2015FC Doomkerke - Z. ZeebruggeNog Niet Verwerkt
29/03/2015Z. Zeebrugge - K.FC LichterveldeNog Niet Verwerkt
12/04/2015K. FC Sint-Joris Sp. - Z. ZeebruggeNog Niet Verwerkt
19/04/2015Z. Zeebrugge - SKD HertsbergeNog Niet Verwerkt

Uitslagen Zeemeeuw Zeebrugge

http://www.zeemeeuwzeebrugge.be
Zeemeeuw Zeebrugge Alle competities
Vierde Provinciale B
Beker W-Vl reeks K
Prov. U13C
Prov. U15C
Prov. U17B
Beker W-Vl. reeks C


Klassement Vierde Provinciale B

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K.FC Lichtervelde181332441241
2GL Ruiselede171241511537
3Z. Zeebrugge181143342736
4K. FC Sint-Joris Sp.181053412633
5Jong Male17836261530
6K. Dosko Sint-Kruis19991363428
7K. VV Aartrijke18882303526
8SKD Hertsberge18774343525
9VK Zerkegem18792273523
10NSVD Handzame197111274822
11FC Doomkerke19694273722
12WS Zarren186111324219
13VK Dudzele184122273914
14Eskavee Zwevezele19114412487

Klassering voor Periode1

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K.FC Lichtervelde13922301029
2GL Ruiselede13841291225
3Z. Zeebrugge13733231724
4K. FC Sint-Joris Sp.13643291921
5Jong Male13535171320
6K. Dosko Sint-Kruis13661222419
7SKD Hertsberge13544262219
8WS Zarren13670303018
9NSVD Handzame13670202818
10VK Zerkegem13562222617
11K. VV Aartrijke13562172417
12FC Doomkerke13454212716
13VK Dudzele13481222713
14Eskavee Zwevezele1301126352

Klassering voor Periode2

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1GL Ruiselede440022312
2K.FC Lichtervelde541014212
3K. FC Sint-Joris Sp.541012712
4Z. Zeebrugge5410111012
5Jong Male43019210
6K. Dosko Sint-Kruis633014109
7K. VV Aartrijke532013119
8FC Doomkerke62406106
9VK Zerkegem5230596
10SKD Hertsberge52308136
11Eskavee Zwevezele61326135
12NSVD Handzame61417204
13VK Dudzele50415121
14WS Zarren50412121