Voetbal

Kalender en uitslagen VV Westkapelle
Eerste Provinciale

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
30/08/2014S.V.V. Damme - VV Westkapelle0-0
07/09/2014VV Westkapelle - K.S.C. Wielsbeke2-3
13/09/2014K. Eendr. Wervik - VV Westkapelle1-1
21/09/2014VV Westkapelle - S.V. Wevelgem City0-2
28/09/2014K. WS Adinkerke - VV Westkapelle2-0
05/10/2014VV Westkapelle - FC Helkijn3-1
12/10/2014K. SV De Ruiter Roes. - VV Westkapelle1-2
19/10/2014VV Westkapelle - K.S.K. Oostnieuwkerke0-4
26/10/2014K.S.K Vlamertinge - VV Westkapelle2-2
02/11/2014VV Westkapelle - K. Zwevegem Sp.2-3
09/11/2014K. VV Oostduinkerke - VV Westkapelle0-0
16/11/2014VV Westkapelle - K.F.C. Langemark3-2
22/11/2014K. SV Rumbeke - VV Westkapelle2-1
29/11/2014K. VC Wingene - VV Westkapelle3-0
07/12/2014VV Westkapelle - K. FC. Meulebeke4-0
14/12/2014VV Westkapelle - S.V.V. Damme1-2
21/12/2014K.S.C. Wielsbeke - VV Westkapelle1-2
11/01/2015VV Westkapelle - K. Eendr. Wervik0-2
18/01/2015S.V. Wevelgem City - VV Westkapelle0-2
25/01/2015VV Westkapelle - K. WS Adinkerke0-5
01/02/2015FC Helkijn - VV Westkapelle2-1
08/02/2015VV Westkapelle - K. SV De Ruiter Roes.Nog Niet Verwerkt
15/02/2015K.S.K. Oostnieuwkerke - VV WestkapelleNog Niet Verwerkt
22/02/2015VV Westkapelle - K.S.K VlamertingeNog Niet Verwerkt
01/03/2015K. Zwevegem Sp. - VV WestkapelleNog Niet Verwerkt
15/03/2015VV Westkapelle - K. VV OostduinkerkeNog Niet Verwerkt
22/03/2015K.F.C. Langemark - VV WestkapelleNog Niet Verwerkt
29/03/2015VV Westkapelle - K. SV RumbekeNog Niet Verwerkt
12/04/2015VV Westkapelle - K. VC WingeneNog Niet Verwerkt
19/04/2015K. FC. Meulebeke - VV WestkapelleNog Niet Verwerkt

Uitslagen VV Westkapelle

http://www.vvwestkapelle.be
VV Westkapelle Alle competities
Eerste Provinciale
Beker W-Vl reeks A
Prov. U13C
Prov. U15C
Prov. U17A
Prov. U21B


Klassement Eerste Provinciale

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. WS Adinkerke211452532244
2K. VC Wingene201253301639
2S.V.V. Damme211263322039
4K. Eendr. Wervik201145442338
5K.S.K. Oostnieuwkerke211164362137
5K.S.K Vlamertinge211164452637
7K. SV De Ruiter Roes.211074373634
8K.S.C. Wielsbeke20974282231
9K. SV Rumbeke21795312926
10K. FC. Meulebeke21696264124
11K. Zwevegem Sp.207112294123
11S.V. Wevelgem City217122233623
13VV Westkapelle216114263822
14K.F.C. Langemark216123224621
15K. VV Oostduinkerke214107152819
16FC Helkijn213162225411

Klassering voor Periode1

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. WS Adinkerke10622231120
2K.S.K. Oostnieuwkerke1062218920
3K.S.K Vlamertinge10523181018
4K. VC Wingene1053212917
5K. Eendr. Wervik10424221316
6K.S.C. Wielsbeke10550121215
7S.V.V. Damme10433121015
8S.V. Wevelgem City10442101214
9K. VV Oostduinkerke10325121014
10K.F.C. Langemark10451112213
11K. SV Rumbeke10334161213
12K. FC. Meulebeke10334141713
13K. SV De Ruiter Roes.10343141512
14VV Westkapelle1025312199
15K. Zwevegem Sp.1027111197
16FC Helkijn101819264

Klassering voor Periode2

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1S.V.V. Damme1082019724
2K. Eendr. Wervik10721221022
3K. VC Wingene1072118722
4K. SV De Ruiter Roes.10721231822
5K. WS Adinkerke10730271021
6K.S.K Vlamertinge10541241616
7K. Zwevegem Sp.10541182216
8K.S.C. Wielsbeke10424161016
9K.S.K. Oostnieuwkerke10442151014
10VV Westkapelle10451131713
11K. FC. Meulebeke10352112111
12K. SV Rumbeke10361121710
13K.F.C. Langemark102629218
14S.V. Wevelgem City1028010236
15K. VV Oostduinkerke101723155
16FC Helkijn1018111274

Klassering voor Periode3

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. SV Rumbeke1100303
1K.S.K Vlamertinge1100303
3K. WS Adinkerke1100313
3S.V. Wevelgem City1100313
5K.S.K. Oostnieuwkerke1100323
6FC Helkijn1100213
7K. Eendr. Wervik0000000
7K. VC Wingene0000000
7K. Zwevegem Sp.0000000
7K.S.C. Wielsbeke0000000
11K.F.C. Langemark1010230
12VV Westkapelle1010120
13K. FC. Meulebeke1010130
13S.V.V. Damme1010130
15K. SV De Ruiter Roes.1010030
15K. VV Oostduinkerke1010030