Voetbal

Kalender en uitslagen K. FC Heist
Tweede Provinciale A

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
30/08/2014K. FC Heist - K. SV Nieuwpoort2-2
07/09/2014K. WS Oudenburg - K. FC Heist0-0
13/09/2014K. FC Heist - K. SV Koekelare1-1
20/09/2014K. WS Houthulst - K. FC Heist4-2
27/09/2014K. FC Heist - S.V.D. Kortemark2-0
05/10/2014K. SV Bredene - K. FC Heist2-1
12/10/2014K. FC Heist - K. Sp. Club Blankenberge4-1
19/10/2014K. E. De Haan - K. FC Heist5-3
26/10/2014K. FC Heist - SK Westrozebeke0-2
02/11/2014K. SV Jabbeke - K. FC Heist1-2
09/11/2014K. FC Heist - K. Exc. Zedelgem0-2
16/11/2014K. FC Varsenare - K. FC Heist1-1
23/11/2014K. FC Heist - FC Veldegem1-1
30/11/2014K.V.C.S.V. Oostkamp - K. FC Heist3-0
07/12/2014K. FC Heist - E. Brugge2-0
14/12/2014K. SV Nieuwpoort - K. FC Heist1-4
21/12/2014K. FC Heist - K. WS Oudenburg1-1
11/01/2015K. SV Koekelare - K. FC Heist2-5
18/01/2015K. FC Heist - K. WS Houthulst3-2
25/01/2015S.V.D. Kortemark - K. FC Heist3-1
01/02/2015K. FC Heist - K. SV Bredene3-6
08/02/2015K. Sp. Club Blankenberge - K. FC HeistNog Niet Verwerkt
14/02/2015K. FC Heist - K. E. De HaanNog Niet Verwerkt
22/02/2015SK Westrozebeke - K. FC HeistNog Niet Verwerkt
01/03/2015K. FC Heist - K. SV JabbekeNog Niet Verwerkt
15/03/2015K. Exc. Zedelgem - K. FC HeistNog Niet Verwerkt
22/03/2015K. FC Heist - K. FC VarsenareNog Niet Verwerkt
29/03/2015FC Veldegem - K. FC HeistNog Niet Verwerkt
12/04/2015K. FC Heist - K.V.C.S.V. OostkampNog Niet Verwerkt
19/04/2015E. Brugge - K. FC HeistNog Niet Verwerkt

Uitslagen KFC Heist

http://www.kfcheist.be
KFC Heist Alle competities
Tweede Provinciale A
Beker W-Vl reeks D
Prov. U13C
Prov. U15C
Prov. U15D
Prov. U17A
Beker W-Vl. reeks C


Klassement Tweede Provinciale A

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K.V.C.S.V. Oostkamp211146462239
2S.V.D. Kortemark201145382738
3K. SV Bredene211164473837
4K. Sp. Club Blankenberge211182564135
5K. SV Nieuwpoort201073332933
6K. WS Oudenburg21849383033
7SK Westrozebeke20974313231
7K. Exc. Zedelgem21984353331
9K. FC Heist21786384027
10K. E. De Haan218112404126
11K. SV Koekelare20785383126
11FC Veldegem21795323326
13K. SV Jabbeke21696223424
14K. FC Varsenare20695222423
15K. WS Houthulst214134245916
16E. Brugge203134214713

Klassering voor Periode1

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. Exc. Zedelgem10730201221
2K.V.C.S.V. Oostkamp10622261020
3SK Westrozebeke10631181519
4K. SV Koekelare10532221217
5K. SV Bredene10532191917
6K. FC Varsenare1054112916
7S.V.D. Kortemark10541151616
8K. WS Oudenburg10424191516
9K. SV Nieuwpoort10442161614
10K. Sp. Club Blankenberge10460202112
11K. FC Heist10343171812
12K. SV Jabbeke10343141612
13E. Brugge10361122010
14K. WS Houthulst10361133210
15K. E. De Haan1037016219
16FC Veldegem102718157

Klassering voor Periode2

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1S.V.D. Kortemark10604231122
2K. Sp. Club Blankenberge10622352020
3K. SV Nieuwpoort10631171319
4K.V.C.S.V. Oostkamp10514201119
5FC Veldegem10523231718
6K. SV Bredene10532221617
7K. E. De Haan10541231916
8K. WS Oudenburg10424151116
9K. FC Heist10433181615
10SK Westrozebeke10343131712
11K. SV Jabbeke1035271711
12K. SV Koekelare1025316199
13K. Exc. Zedelgem1025314209
14K. FC Varsenare1015410157
15K. WS Houthulst101727235
16E. Brugge100739273

Klassering voor Periode3

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. SV Bredene1100633
2K. Sp. Club Blankenberge1100103
3K. WS Houthulst1001441
3K. WS Oudenburg1001441
5K. SV Jabbeke1001111
5FC Veldegem1001111
5K. E. De Haan1001111
5K. Exc. Zedelgem1001111
9SK Westrozebeke0000000
9S.V.D. Kortemark0000000
9K. SV Nieuwpoort0000000
9K. SV Koekelare0000000
9E. Brugge0000000
9K. FC Varsenare0000000
15K.V.C.S.V. Oostkamp1010010
16K. FC Heist1010360