Voetbal

Kalender en uitslagen K. Dosko Sint-Kruis
Vierde Provinciale B

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
31/08/2014K. Dosko Sint-Kruis - FC Doomkerke2-2
07/09/2014K.FC Lichtervelde - K. Dosko Sint-Kruis3-0
14/09/2014K. Dosko Sint-Kruis - K. FC Sint-Joris Sp.1-0
21/09/2014SKD Hertsberge - K. Dosko Sint-Kruis1-4
28/09/2014K. Dosko Sint-Kruis - VK Zerkegem2-0
04/10/2014VK Dudzele - K. Dosko Sint-Kruis1-0
19/10/2014Eskavee Zwevezele - K. Dosko Sint-Kruis0-2
26/10/2014K. Dosko Sint-Kruis - GL Ruiselede0-8
02/11/2014K. VV Aartrijke - K. Dosko Sint-Kruis0-2
09/11/2014K. Dosko Sint-Kruis - Z. Zeebrugge1-2
16/11/2014Jong Male - K. Dosko Sint-Kruis5-2
23/11/2014K. Dosko Sint-Kruis - WS Zarren6-1
07/12/2014K. Dosko Sint-Kruis - NSVD Handzame0-1
14/12/2014FC Doomkerke - K. Dosko Sint-Kruis3-1
21/12/2014K. Dosko Sint-Kruis - K.FC Lichtervelde1-0
11/01/2015K. FC Sint-Joris Sp. - K. Dosko Sint-Kruis1-0
18/01/2015K. Dosko Sint-Kruis - SKD Hertsberge7-1
25/01/2015VK Zerkegem - K. Dosko Sint-Kruis3-1
01/02/2015K. Dosko Sint-Kruis - VK Dudzele4-2
14/02/2015K. Dosko Sint-Kruis - Eskavee ZwevezeleNog Niet Verwerkt
22/02/2015GL Ruiselede - K. Dosko Sint-KruisNog Niet Verwerkt
01/03/2015K. Dosko Sint-Kruis - K. VV AartrijkeNog Niet Verwerkt
15/03/2015Z. Zeebrugge - K. Dosko Sint-KruisNog Niet Verwerkt
22/03/2015K. Dosko Sint-Kruis - Jong MaleNog Niet Verwerkt
29/03/2015WS Zarren - K. Dosko Sint-KruisNog Niet Verwerkt
19/04/2015NSVD Handzame - K. Dosko Sint-KruisNog Niet Verwerkt

Uitslagen Dosko Sint-Kruis

http://www.dosko-sintkruis.be
Dosko Sint-Kruis Alle competities
Vierde Provinciale B
Beker W-Vl reeks H
Prov. U13I
Prov. U15E
Prov. U17A
Beker W-Vl. reeks D


Klassement Vierde Provinciale B

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K.FC Lichtervelde181332441241
2GL Ruiselede171241511537
3Z. Zeebrugge181143342736
4K. FC Sint-Joris Sp.181053412633
5Jong Male17836261530
6K. Dosko Sint-Kruis19991363428
7K. VV Aartrijke18882303526
8SKD Hertsberge18774343525
9VK Zerkegem18792273523
10NSVD Handzame197111274822
11FC Doomkerke19694273722
12WS Zarren186111324219
13VK Dudzele184122273914
14Eskavee Zwevezele19114412487

Klassering voor Periode1

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K.FC Lichtervelde13922301029
2GL Ruiselede13841291225
3Z. Zeebrugge13733231724
4K. FC Sint-Joris Sp.13643291921
5Jong Male13535171320
6K. Dosko Sint-Kruis13661222419
7SKD Hertsberge13544262219
8WS Zarren13670303018
9NSVD Handzame13670202818
10VK Zerkegem13562222617
11K. VV Aartrijke13562172417
12FC Doomkerke13454212716
13VK Dudzele13481222713
14Eskavee Zwevezele1301126352

Klassering voor Periode2

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1GL Ruiselede440022312
2K.FC Lichtervelde541014212
3K. FC Sint-Joris Sp.541012712
4Z. Zeebrugge5410111012
5Jong Male43019210
6K. Dosko Sint-Kruis633014109
7K. VV Aartrijke532013119
8FC Doomkerke62406106
9VK Zerkegem5230596
10SKD Hertsberge52308136
11Eskavee Zwevezele61326135
12NSVD Handzame61417204
13VK Dudzele50415121
14WS Zarren50412121