Voetbal

Kalender en uitslagen K. Dar. Ruddervoorde
Derde Provinciale B

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
31/08/2014HO Oedelem - K. Dar. Ruddervoorde2-2
06/09/2014K. Dar. Ruddervoorde - K. SKV Zwevezele0-7
14/09/2014K. FC Moerkerke - K. Dar. Ruddervoorde2-1
20/09/2014K. Dar. Ruddervoorde - K.S.K. Snaaskerke2-3
28/09/2014K. Dar. Ruddervoorde - K. FC Lissewege4-3
05/10/2014SV Loppem - K. Dar. Ruddervoorde2-1
12/10/2014K. Dar. Ruddervoorde - Davo Westende4-0
19/10/2014C. Oedelem - K. Dar. Ruddervoorde1-4
26/10/2014K. Dar. Ruddervoorde - Dar. Brugge1-1
02/11/2014K. SK Wenduine - K. Dar. Ruddervoorde0-2
06/11/2014K. Dar. Ruddervoorde - Un. Zandvoorde2-3
16/11/2014K. EG Gistel - K. Dar. Ruddervoorde1-1
23/11/2014K. Dar. Ruddervoorde - K. SC Beernem1-3
30/11/2014K. SK Steenbrugge - K. Dar. Ruddervoorde4-1
07/12/2014K. Dar. Ruddervoorde - SK Spermalie-Middelkerke3-3
14/12/2014K. Dar. Ruddervoorde - HO Oedelem4-1
20/12/2014K. SKV Zwevezele - K. Dar. Ruddervoorde4-1
11/01/2015K. Dar. Ruddervoorde - K. FC Moerkerke3-0
18/01/2015K.S.K. Snaaskerke - K. Dar. Ruddervoorde1-1
24/01/2015K. FC Lissewege - K. Dar. Ruddervoorde3-2
01/02/2015K. Dar. Ruddervoorde - SV Loppem2-1
07/02/2015Davo Westende - K. Dar. RuddervoordeNog Niet Verwerkt
15/02/2015K. Dar. Ruddervoorde - C. OedelemNog Niet Verwerkt
22/02/2015Dar. Brugge - K. Dar. RuddervoordeNog Niet Verwerkt
01/03/2015K. Dar. Ruddervoorde - K. SK WenduineNog Niet Verwerkt
15/03/2015Un. Zandvoorde - K. Dar. RuddervoordeNog Niet Verwerkt
22/03/2015K. Dar. Ruddervoorde - K. EG GistelNog Niet Verwerkt
29/03/2015K. SC Beernem - K. Dar. RuddervoordeNog Niet Verwerkt
12/04/2015K. Dar. Ruddervoorde - K. SK SteenbruggeNog Niet Verwerkt
19/04/2015SK Spermalie-Middelkerke - K. Dar. RuddervoordeNog Niet Verwerkt

Uitslagen Daring Ruddervoorde

http://kdcruddervoorde.blogspot.com
Daring Ruddervoorde Alle competities
Derde Provinciale B
Beker W-Vl reeks P
Prov. U15F
Prov. U15I
Prov. U17F
Beker W-Vl. reeks E


Klassement Derde Provinciale B

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. SKV Zwevezele201703761154
2K. SK Steenbrugge211344492243
2SK Spermalie-Middelkerke211344573043
4K. EG Gistel211254492040
5HO Oedelem21948313035
6Davo Westende201064382734
7SV Loppem21993373830
7K. SC Beernem21993444330
9K. Dar. Ruddervoorde21795424526
10K. FC Moerkerke208111323725
11K.S.K. Snaaskerke217104314225
12K. FC Lissewege217131405022
13C. Oedelem205114243719
14Un. Zandvoorde215133275318
15Dar. Brugge214134215016
16K. SK Wenduine21218120937

Klassering voor Periode1

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. SKV Zwevezele1090140428
2K. SK Steenbrugge1070327524
3SK Spermalie-Middelkerke10631241319
4HO Oedelem10514141219
5K. FC Moerkerke10640221418
6SV Loppem10532151017
7K. EG Gistel10541191016
8Davo Westende10541181616
9K. Dar. Ruddervoorde10442212114
10K.S.K. Snaaskerke10451162313
11K. SC Beernem10352172211
12K. FC Lissewege1037019259
13C. Oedelem102718257
14Un. Zandvoorde1016312236
15Dar. Brugge101639296
16K. SK Wenduine101817364

Klassering voor Periode2

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1K. SKV Zwevezele1080236726
2K. EG Gistel1061326721
3SK Spermalie-Middelkerke10613251721
4K. SK Steenbrugge10631221219
5K. SC Beernem10631241719
6Davo Westende10523201118
7SV Loppem10451212613
8HO Oedelem10334151713
9K. FC Lissewege10460182212
10Un. Zandvoorde10460152512
11C. Oedelem10343161212
12K.S.K. Snaaskerke10352121611
13Dar. Brugge10361111910
14K. Dar. Ruddervoorde1025319239
15K. FC Moerkerke1027110237
16K. SK Wenduine1019013493

Klassering voor Periode3

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1SK Spermalie-Middelkerke1100803
2K. EG Gistel1100433
3HO Oedelem1100213
3K. Dar. Ruddervoorde1100213
5K. FC Lissewege1001331
5K.S.K. Snaaskerke1001331
7Davo Westende0000000
7K. FC Moerkerke0000000
7C. Oedelem0000000
7K. SKV Zwevezele0000000
11K. SC Beernem1010340
12Dar. Brugge1010120
12SV Loppem1010120
14K. SK Steenbrugge1010050
14Un. Zandvoorde1010050
16K. SK Wenduine1010080