Voetbal

Kalender en uitslagen Davo Torhout
Eerste provinciale afd. Dames

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
31/08/2014Davo Torhout - K. SV Veurne2-1
07/09/2014K. FC Moerkerke - Davo Torhout2-1
14/09/2014Davo Torhout - SK Staden B9-1
21/09/2014K.V.C Ichtegem - Davo Torhout1-6
28/09/2014Davo Torhout - K. EG Gistel3-0
05/10/2014F.C. Menen United A - Davo Torhout1-1
12/10/2014Davo Torhout - R. Knokke FC1-1
19/10/2014D.V. Famkes Merkem C - Davo Torhout0-3
26/10/2014Davo Torhout - Dames V.K. Egem B0-0
02/11/2014SV Zulte-Waregem C - Davo Torhout0-0
09/11/2014Davo Torhout - Cerkelladies Brugge B5-0
16/11/2014SK Opex Girls Oostende A - Davo Torhout2-0
23/11/2014Davo Torhout - Ladies Oudenburg1-2
30/11/2014Davo Torhout - SW Ladies Harelbeke4-0
06/12/2014K. FC. Meulebeke - Davo Torhout1-4
14/12/2014K. SV Veurne - Davo Torhout0-3
21/12/2014Davo Torhout - K. FC Moerkerke1-0
11/01/2015SK Staden B - Davo Torhout1-1
18/01/2015Davo Torhout - K.V.C Ichtegem7-0
25/01/2015K. EG Gistel - Davo Torhout2-1
01/02/2015Davo Torhout - F.C. Menen United APP
08/02/2015R. Knokke FC - Davo TorhoutNog Niet Verwerkt
15/02/2015Davo Torhout - D.V. Famkes Merkem CNog Niet Verwerkt
22/02/2015Dames V.K. Egem B - Davo TorhoutNog Niet Verwerkt
01/03/2015Davo Torhout - SV Zulte-Waregem CNog Niet Verwerkt
15/03/2015Cerkelladies Brugge B - Davo TorhoutNog Niet Verwerkt
22/03/2015Davo Torhout - SK Opex Girls Oostende ANog Niet Verwerkt
29/03/2015Ladies Oudenburg - Davo TorhoutNog Niet Verwerkt
12/04/2015SW Ladies Harelbeke - Davo TorhoutNog Niet Verwerkt
19/04/2015Davo Torhout - K. FC. MeulebekeNog Niet Verwerkt

Uitslagen Davo Torhout

http://www.davotorhout.be
Davo Torhout Alle competities
Eerste provinciale afd. Dames


Klassement Eerste provinciale afd. Dames

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1R. Knokke FC2117311021952
2K. EG Gistel211461614243
3Cerkelladies Brugge B211362623941
4SV Zulte-Waregem C191225652041
5SK Opex Girls Oostende A201361713940
6Davo Torhout201145531538
7K. FC Moerkerke191063473833
8Ladies Oudenburg201082543532
9F.C. Menen United A19964523331
10Dames V.K. Egem B21885503529
11K. SV Veurne217122334923
12K. FC. Meulebeke206104365622
13SK Staden B214143317315
14K.V.C Ichtegem203161118710
15D.V. Famkes Merkem C20317015939
16SW Ladies Harelbeke21218127977