Voetbal

Kalender en uitslagen Cerkelladies Brugge
Tweede Nationale afd. Dames

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
30/08/2014K.Wuustwezel FC. - Cerkelladies Brugge8-2
06/09/2014Cerkelladies Brugge - Voetbalclub Moldavo5-6
20/09/2014K.AA.Gent B - Cerkelladies Brugge4-3
04/10/2014Cerkelladies Brugge - Dames VK.Egem3-4
18/10/2014DV.Famkes Merkem A - Cerkelladies Brugge8-1
25/10/2014Cerkelladies Brugge - Damesvoetbal L.Zonhoven B3-3
08/11/2014Club Brugge KV. B - Cerkelladies Brugge3-2
15/11/2014Cerkelladies Brugge - Wolfsdonk Sport4-0
22/11/2014GFA.Sinaai - Cerkelladies Brugge2-2
06/12/2014Cerkelladies Brugge - SV.Zulte Waregem B2-0
13/12/2014Eendr.Louwel - Cerkelladies Brugge0-1
20/12/2014Cerkelladies Brugge - K.FC.Rapide Wezemaal2-4
17/01/2015Cerkelladies Brugge - K.Wuustwezel FC.3-4
31/01/2015Cerkelladies Brugge - K.AA.Gent BNog Niet Verwerkt
14/02/2015Dames VK.Egem - Cerkelladies BruggeNog Niet Verwerkt
21/02/2015Cerkelladies Brugge - DV.Famkes Merkem ANog Niet Verwerkt
28/02/2015Damesvoetbal L.Zonhoven B - Cerkelladies BruggeNog Niet Verwerkt
07/03/2015Voetbalclub Moldavo - Cerkelladies BruggeNog Niet Verwerkt
14/03/2015Cerkelladies Brugge - Club Brugge KV. BNog Niet Verwerkt
28/03/2015Wolfsdonk Sport - Cerkelladies BruggeNog Niet Verwerkt
18/04/2015Cerkelladies Brugge - GFA.SinaaiNog Niet Verwerkt
25/04/2015SV.Zulte Waregem B - Cerkelladies BruggeNog Niet Verwerkt
02/05/2015Cerkelladies Brugge - Eendr.LouwelNog Niet Verwerkt
09/05/2015K.FC.Rapide Wezemaal - Cerkelladies BruggeNog Niet Verwerkt

Uitslagen CerkelLadies Brugge

http://www.cerkelladiesbrugge.be
CerkelLadies Brugge Alle competities
Tweede Nationale afd. Dames
Eerste provinciale afd. Dames
Prov. Dames U13
Prov. Dames U16


Klassement Tweede Nationale afd. Dames

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1DV.Famkes Merkem A141202691838
2Voetbalclub Moldavo141040442530
2Club Brugge KV. B151050541930
4K.AA.Gent B12930412027
5K.FC.Rapide Wezemaal15852412926
6Dames VK.Egem15861322525
7K.Wuustwezel FC.14761483922
8Eendr.Louwel14473183015
9Wolfsdonk Sport13481174113
10Cerkelladies Brugge13382334611
11SV.Zulte Waregem B153111126010
12Damesvoetbal L.Zonhoven B1429322439
13GFA.Sinaai1219210465