Voetbal

Kalender en uitslagen Cercle Brugge K.SV.
Eerste Klasse: Jupiler Pro League

DATUMWedstrijdUitslag/Uur
26/07/2014Cercle Brugge K.SV. - K.AA.Gent0-0
02/08/2014K.RC.Genk - Cercle Brugge K.SV.1-1
09/08/2014Cercle Brugge K.SV. - KV.Oostende0-1
15/08/2014Club Brugge KV. - Cercle Brugge K.SV.1-1
24/08/2014Cercle Brugge K.SV. - K.SC.Lokeren O.Vl.1-0
30/08/2014R.Mouscron-Peruwelz - Cercle Brugge K.SV.4-0
13/09/2014Cercle Brugge K.SV. - Sp.du Pays de Charleroi1-0
20/09/2014R.SC.Anderlecht - Cercle Brugge K.SV.3-2
27/09/2014Cercle Brugge K.SV. - K.VC.Westerlo1-2
04/10/2014KV.RS.Waasland-SK.Beveren - Cercle Brugge K.SV.1-0
18/10/2014Cercle Brugge K.SV. - K.Lierse SK.1-2
25/10/2014SV.Zulte Waregem - Cercle Brugge K.SV.1-2
29/10/2014Cercle Brugge K.SV. - R.Standard de Liège0-1
01/11/2014Cercle Brugge K.SV. - KV.Kortrijk0-4
08/11/2014Yellow-Red KV.Mechelen - Cercle Brugge K.SV.1-1
22/11/2014K.AA.Gent - Cercle Brugge K.SV.4-0
29/11/2014Cercle Brugge K.SV. - K.RC.Genk0-1
06/12/2014K.SC.Lokeren O.Vl. - Cercle Brugge K.SV.0-0
13/12/2014Cercle Brugge K.SV. - R.Mouscron-Peruwelz2-1
20/12/2014KV.Oostende - Cercle Brugge K.SV.2-0
27/12/2014Cercle Brugge K.SV. - KV.RS.Waasland-SK.Beveren1-0
17/01/2015Sp.du Pays de Charleroi - Cercle Brugge K.SV.0-2
25/01/2015Cercle Brugge K.SV. - Club Brugge KV.0-3
31/01/2015K.VC.Westerlo - Cercle Brugge K.SV.1-0
08/02/2015Cercle Brugge K.SV. - R.SC.AnderlechtNog Niet Verwerkt
14/02/2015K.Lierse SK. - Cercle Brugge K.SV.Nog Niet Verwerkt
21/02/2015Cercle Brugge K.SV. - SV.Zulte WaregemNog Niet Verwerkt
27/02/2015R.Standard de Liège - Cercle Brugge K.SV.Nog Niet Verwerkt
07/03/2015KV.Kortrijk - Cercle Brugge K.SV.Nog Niet Verwerkt
15/03/2015Cercle Brugge K.SV. - Yellow-Red KV.MechelenNog Niet Verwerkt

Uitslagen Cercle Brugge

http://www.cerclebrugge.be
Cercle Brugge Alle competities
Eerste Klasse: Jupiler Pro League
Reserven Eerste Klasse
U19 Nat.afdeling 1
U17 Nat.afdeling 1
U16 Nat.afdeling 1
U15 Nat.afdeling 1
U14 Nat.afdeling 1
U13 Nat.afdeling 1
U12 Nat.afdeling 1
U11 Nat. afdeling 1


Klassement Eerste Klasse: Jupiler Pro League

Pl.PloegWGWVDG+G-Pt.
1Club Brugge KV.241419602251
2R.SC.Anderlecht231247422643
3KV.Kortrijk241392453241
4K.AA.Gent241158412641
5Sp.du Pays de Charleroi241185382938
6R.Standard de Liège231184373337
7K.RC.Genk23959292236
8K.SC.Lokeren O.Vl.248610342834
9K.VC.Westerlo24789374730
10KV.Oostende238114294028
10SV.Zulte Waregem238114313828
12Yellow-Red KV.Mechelen24699273327
13Cercle Brugge K.SV.246135163423
13R.Mouscron-Peruwelz246135314123
15KV.RS.Waasland-SK.Beveren246144244022
16K.Lierse SK.233146215115